Jaro ♥

Krásné den všem,

Konečně mám po týdnech chuť něco napsat. Navíc po měsících fňukání je zase načase mít lepší náladu ( I když to moje skuhrání svádím na to, že jsme měli dvě zimy za sebou a to vyvede z míry i ty, co jsou uvnitř mrtví!  Navíc se s vámi chci podělit o všechno, co se dělo, děje a dít bude.


Z 3 dny to bude rok, co mě drahý požádal o roku a ani ne za čtyři měsíce si  řekneme ANO. Je to fakt neskutečné jak ten čas hrozně hrozně  letí a musím říct, že začínám být  pomalu, ale jistě velice, velice nervózní. Navíc, co si budeme nalhávat, měla jsme o přípravách svatby poněkud zkreslené představy. V mých představách bylo samozřejmě všechno růžové, úžasné a jednoduché. No nemusím vám říkat, že  mi velice  rychle došlo, že slovo  jednoduché se v souvislostí  s přípravou svatby nevyskytuje a že  úžasný to bude až  to bude všechno vyřízené. Co  na tom, že si průběhu toho vyškubete půlku vlasů, a budete chtít zabít sebe, ženicha a všechny ostatní a budou se  vám zdát hororový sny o tom jaká to bude katastrofa.
Takže stačilo pár dní aby nám došlo, že plánovat si celou svatbu prakticky sami, není zase tak super truper nápad, stálo mě to sice hodně nervů  a momentálně máme většinu těch nejdůležitějších věcí zařízených a už nám zbývá se jen domluvit na podrobnostech ohledně cataringu, nechat si navázat u floristky zkušební kytku a dodělat výzdobu a všechny ty děsně nezbytné zbytečnosti:)Bohužel ne všechno je růžový, hlavně, co se týká cvičení  a mojí motivace.
Musím se přiznat, že v posledních  měsících jsem se místo dopředu posunula pěkný krok zpátky, hlavně co se psychiky týče. Všechno to vlastně začalo měřením na InBody. Věděla jsem, že mám mám před sebou ještě pěkný kus práce, ale když jsem  uviděla   svoje výsledky, připadala jsme si jak ten největší vorvaň  na světě a najednou to šlo všechno z kopce. Neviděla jsem žádný pokroky, při sebemenší  poznámce k tomu jak vypadám jsem  se rozbrečela, nebo chytila hysterák  a  v téhle chvílích se začala vždycky ládovat a skuhrat nad tím, jaký to má smysl dřít se v posilovně a omezovat se, když to k něčemu nevede. Najednou mi všechno přišlo strašně nespravedlivý a já úplně přestala věřit v to, že sama se sebou někdy budu spokojená.No, co vám budu povídat, momentálně se z toho snažím vyhrabat, vyhýbám se všemu, co měří a váží, snažím se nehrotit, co všechno jím/nejím   a celkově se tak nějak srovnat a dostat se zpátky, tam , kde jsem byla po odjezdu z NZ. No jde to ztuha. Hlavně když vám přijde, že je vaše snažení marný.


Co mi naopak dělá  radost je focení. Asi je to hlavně tím, že se konečně oteplilo, všechno rozkvetlo a já si konečně po spoustě měsících  focení zase užívám. Miluju jaro ♥   Navíc, když jsme si před tím rokem říkala, jak musím jít  fotit na rozkvetlý Petřína a konečně jsem se dočkala!:) Už se hrozně těším až bude v létě sluníčko zapadat mnohem později a já budu mít čas na focní i během týdne:)
Teď o víkendu mě čeká jedno focení, na které  se hrozně těším a doufám, že všechno vyjde jak má!

Petřín a K.

Taky si začínám zvykat, že jsme zpátky. Na některý  věci si člověk zvykne snadno, jako třeba to, že máme byt jen sami pro sebe, nemusíte se sprchovat studenou vodou, protože ji váš spolubydlící vypotřebuje a další super věci a naopak, na co se zvyká  poněkud hůř jsou ti věčně nepříjemný lidi. Nebuďme takový bručouni! 
I když cestování mi  fakt chybí. Zrovna včera jsme dávala pro kamarádku dohromady seznam míst a restaurací, které stojí za to v Dublinu navštívit a málem mi u toho ukápla slza, protože si pořád nedokážu představit, že už tam s největší pravděpodobností nikdy bydlet nebudeme . A nejenom Dublin, momentálně bych  dala celí království za to letět někam aspoň na víkend, ale  jsme momentálně v šetřícím módu, tak si musíme nechat zajít chuť. Ovšem  po svatbě nás čeká pár dní ve Vídni ( kde jsem ještě  kromě letiště nikde nebyla. Ostuda!), kam jedeme na koncert Eda Sheerena! Další na seznamu je čundr s kamarády po Jižní Moravě  a v září nás čeká  výlet do Berlína a svatební cesta na Tenerife. Původně jsem chtěla jet spíš do Thajska a cestovat s baťohem na pláži, ale drahouš řekl, že je načase se taky trochu válet a jíst a má recht ♥Myslím, že pro dnešek už jsme se rozepsala dost. za chvíli končím v práci a čeká mě ještě docela  náročné šůrování bytu a nákup, protože nám  na víkend přijede návštěva. 
Už se těším až bude zítřek, dám si vínko a nohy hodím na stůl.
.
A co vy, má na vás jaro taky pozitivní vliv ?:)


Share:

5 komentářů:

 1. Achjo, vidím, že prostě my nebudeme spokojení nikdy s vlastní postavou, ale druhým budeme pořád říkat, ať neblbnou, že vypadají dobře. :D Doufám, že najdeš klid, ať už budeš vypadat, vážit, měřit ... jakkoliv - hlavně nedepčit, protože o co vlastně jde. :D Hlavně se fakt cítit dobře, tak snad se k tomu pocitu brzo dostaneš. :)

  Pořád držím palce skrz svatbu, ať vše vyjde jak má, zasloužíte si to! :) A s tou svatební cestou má muž pravdu. :D Odpočinout si po všech těch přípravách a změnách bude hodně důležité.

  Už teď se těším na nové fotky. ♥
  Jinak jsem ráda, že je teplo, ale na druhou stranu mě děsí, protože právě u nás na Jižní Moravě hodně bojujeme se suchem a vypadá to, že už bude jen hůř, tak nevím, jestli se z tepla radovat, nebo začít vyvolávat déšť tancem. :D

  OdpovědětVymazat
 2. No jo, svatba ... až si jeden říká, že vzít se ve čtyřech na úřadě má rozhodně něco do sebe :) . Jinak, u nás na jižní Moravě bude za chvíli víc vedro než v Egyptě, tak ten čundr může být ještě dost brutální :)

  Příběhy z mlhy a éteru

  OdpovědětVymazat
 3. Nikdo ti nikdy neřekne jak cesta za svojí vysněnou postavou je dost klikatá. Psychika hraje dost velkou roli, tak doufám, že to od teď půjde. Hodně sil přeju. Snad i plánování svatby jde dobře!!:)

  OdpovědětVymazat
 4. Ed Sheeran ve Vídní, tak to závidím neskutečně! A to jaro taky, tady se občas ozve, ale ještě se místy válí dost sněhu, v noci mrzne a rozhodně teda nic nekvete. Jak bych si teď chtěla jít něco cvaknout na rozkvetlý Petřín ♥ Tak držím palce, ať už tě těch stresů se svatbou čeká co nejméně, a nervi si vlasy, ať jsi v ten nejdůležitější den nejkrásnější!

  OdpovědětVymazat
 5. Docela se divím, že jste se rozhodli se vzít a bydlet v česku. Ale na druhou stranu to chápu. :) Přece jen tu určitě oba máte rodinu a nějaý zázemí. Vycestovat můžete znova kdykoliv.
  Držím palce, ať se svatba vyvede alespoň tak, ať si ji oba užijete a nejste z toho zbytečně ve stresu. Hlavně nevěště hlavu, když se něco nevyvede podle představ. Aspoň pak bude na co s úsměvem vzpomínat. :D
  Jinak já si teď dost užívám to počasí. Nejsem vůbec zimní typ, takže tohle období je pro mě naposto kouzelný. Všechno kvete, všechno voní, všechno se probouzí. Dokonce i já! :))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každá komentář ♥