,

Photoshoot s Nicol

Krásný den všem,

A musím říct, že i když jsem se nevyspala zrovna do růžová,tak ten východ slunce mi náladu  rozhodně zlepšil, i když bych si nejradši v práci zalezla pod stůl a spala, spala a spala.
Edit: Protože jsem to včera trochu prokaučovala, takže dneska po ránu mi akorát nateklo do bot.

Ale teď už jen to  pěkné. Dva týdny  zpátky jsem  měla  možnost fotit krásnou Nicol a mám pro vás na ukázku dvě fotky. Původně jsem jich měla v plánu dodělat víc, ale protože byl tenhle týden  docela šílený, tak to trochu nedopadlo.


Fotili jsme v Údolí Kunratického potoka, které je opravdu kouzelné a  věřím, že  na jaře a v létě to bude ještě mnohem lepší. Sice nám nevyšlo nejideálnější počasí, ale i tak se nám podařilo něco málo vyfotit. Takže aspoň dvě ukázky:)   Na začátku března mě čekají další focení, takže pokud všechno dopadne jak má, můžete se těšit na další fotky.

Užijte si víkend, G.Share:

3 komentáře:

 1. Krásně fotky, opět, jsi fakt šikula. :) Ale slečna mi navíc přijde nádherně fotogenická, to se musí fotit jedna radost. :D (Bez urážky k nefotogenickým lidem. Já jsem třeba mega nefotogenická a mám snad jen dva úhly, ze kterých vypadám na fotkách trochu normálně. :D)

  blog Days of Daysy

  OdpovědětVymazat
 2. No ta první je kouzelná, tvoje fotky mě prostě nikdy neomrzí. Vždycky mají něco navíc, takovou tu atmosféru, která za to prostě stojí! Krásná práce :)

  OdpovědětVymazat
 3. Škoda, že jsou fotky jen dvě, jsou nádherný a už teď se těším na další... :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každá komentář ♥