, , ,

Jak ten čas letí

Krásný večer všem,

Už je to víc než dva měsíce, co jsem  napsala poslední článek.  Ještě během našeho cestování po Zélandu. No a najednou už je všechno za námi.  Cestování po Jižním ostrově uteklo jak mrknutím oka, naše pětitýdenní cestování po Ásii stejně tak  a my najednou stáli na letišti v Praze a nějak nevěřili, že těch 14 měsíců uteklo tak hrozně rychle a my jsme vážně doma

Hrozně jsem se těšila jak si doma  odpočneme, ale za ty dva týdny jsme se ani nezastavili. Pár dní jsme strávili v Dublinu,  dva dny na Slovensku a když už jsme konečně byli doma, tak se pořád něco dělo, bylo potřeba něco udělat, nebo jít někam na návštěvu. A takhle pořád dokola. Musím říct, že většinu dnů padám únavou.
Dneska je první den, kdy jsem nic nemuseli.  Váleli jsme se, koukali na pohádky, balili dárky a pekly perníčky a  užívali si to , protože ty nejnáročnější týdny nás teprve čekají.
 Konečně jsme se po třech letech rozhodli zůstat doma. Je to hrozně zvláštní pocit být najednou zpět a  nemít naplánovanou žádnou další cestu. Čeká nás hledání bytu, stěhování, hledání nové práce  a spoustu dalších změn  na které se sice těším, ale na druhou stranu z nich mám hrůzu, protože dokud jsme byli pryč a jen o tom mluvilo, znělo to všechno tak nereálně, ale najednou je to tady. Tak nám prosím držte palce, ať to všechno dopadne a mě z toho neklapne  pepka:)

Já si jdu konečně přečíst všechny vaše články, které mi utekly a pak se vrhnu na  tu tunu fotek, které jsme za poslední dva měsíce vyfotili:)

A jak jste se měli poslední měsíce vy? Už vás chytá vánoční atmosféra?

Jedna  z posledních zastávek při našem cestování  po Jižáku. Mt. Cook

Nugget Point- jedna z nejoblíbenějších míst na Jižáku

 Cesta k vodopádům Kawasan Falls

Výhod slunce z Adam's Peak

 Batu Caves v Kuala Lumpuru

V Olomouci na vánočních trzích se ségrou ♥


Share:

1 komentář:

  1. jupí, jsem ráda, že zase píšeš, a těším se na články zase z ČR.
    a btw, ta třetí fotka je fakt boží :)
    Sarushef blog

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každá komentář ♥