, ,

Nový Zéland- Hamilton Gardens

Hamilton byl naše první zastávka  poté, co jsme se  to rozhodli zabalit na kiwi a vyrazit za dalším dobrodružstvím. Plánovali jsme, že tam zůstaneme přes noc, ale jako obvykle z toho kvůli počasí sešlo. Ono celkově počasí nám tu kazí plány tak v 80%.  A to jsme si naivně myslela, jak se tu krásně opálím. Prdlajs.

Ale teď už zpátky k zahradám. Jak už jsem říkala několikrát tak podobná místa miluju a tohle rozhodně nebylo výjimkou. Mohla bych se v nich procházet hodiny a jen fotit, fotit a zase fotit.

Zahrady jsou rozděleny na několik částí. U vstupu jsme vyfasovali mapku a vyrazili.

První část zahrad se jmenuje Paradise Gardens Collection, kde najdete ukázky zahrad u různých zemí. Mezi ty nejkrásnější patřily rozhodně Anglická, Italská a Indická. Za to japonská a Čínská mě zklamaly na plné čáře, ale co se dá dělat.

Další částí byla maorská kultura a tou poslední bylo něco ve stylu fantastických zahrad. Bohužel   jednotlivé zahrady nebyly ještě hotové  takže si moc nevzpomínám, co všechno tam bylo. Ale hned  před  vchodem stála Sochala Alenky, Kloboučníka a bílého králíka:)
V podobném altánku bych se chtěla vdávat ♥
A nebo v tomhle! Ono vlastně všechny altánky jsou boží!
Share:

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každá komentář ♥