,

Cestujeme

Krásný večer všem,

Měla jsem pro vás připravený článek  z našeho cestování  ještě po Severním ostrově, ale  náhodou jsem se dneska poprvé dostala k normální wifi a tak jsme si říkala, že vám napíšu  jak se nám zatím cestuje a přihodím pár aktuálnějších fotek:)

Isthmus PeakPoprvé za 10 dnů spíme v kempu, kde mají všechno. Velikánskou kuchyň, horkou sprchu, boží společenskou  místnost a jako bonus krb ♥ Ideální místo na Silvestrovskou oslavu. Až mě mrzí, že už v té době budeme doma.
Už  nás čeká  posledních 18 dní a pak si budeme muset sbalit   těch pár švestek co máme a vyrazit na cestu domů. Je to neskutečný, jak ten čas šíleně letí. Rok a měsíc skoro pryč a mě to pořád přijde jako pár dní zpátky, kdy jsme  čekali na letišti a byli nervózní, že letíme na druhý konec světa.

Dneska mi moje drahá polovička udělala tuhle boží fotku. Sice mi chybí ruce, ale  to je prý detail:)

Share:

5 komentářů:

 1. To je neskutečný ty fotky, vážně nádhera.... užijte si poslední dny ráje :)

  OdpovědětVymazat
 2. Taky mi to přijde nedávno, kdy jsi nám poprvé psala, že pojedete na Zéland.. nálože tvých nádherných fotek odtamtud mi budou chybět. No asi se tam budu muset vydat podívat se na vlastní oči :D

  OdpovědětVymazat
 3. Nádhera! Vždycky žasnu, jak krásné máš barvy fotek, mě se to v životě nepovede udělat ani v úpravě na pc, ani v snapseedu nebo podobných věcech v mobilu. Asi jsem na to antitalent. :D

  blog Days of Daysy

  OdpovědětVymazat
 4. Ty fotky, ty barvy, vy! ♥ ♥ ♥

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každá komentář ♥