Jarní únava

Víte, co je smutný? Když si při prvním breaku sníte svačinu i oběd a zbytek dne jen smutně koukáte jak se vaši kolegové ládují a vám v nejlepším případě zbyla už jen mrkev a v tom nejhorším vůbec nic. Jo, život není vždycky fér..


Zbývá nám posledních 14 dní v práci, tedy pokud štěstí dá a já budu mít práci i ten poslední týden, protože ta máňa z agentury je  hrozná slibotechna nebo aspoň Šeherezáda, protože už jsem slyšela tolik pohádek o  práci, že bych o tom mohla napsat knihu. Nebo i dvě.***

Snažila jsem se vymyslet  x důvodů, proč to tady v poslední době tak hnilo. Bohužel mě napadali  jen samé ptákoviny. Kolikrát jsem se snažila i něco sesmolit, ale jak se blíží datum odjezdu, tak  se na nás hrne milion věcí, které musíme vyřídit a já  si připadám vyždímaná jak kus hadru a dokážu myslet jen na to, co všechno nestíháme.  Sluníčkář ze mě asi nebude.
Navíc se k tomu přidala  jedna příležitost, z které se  na jednu stranu raduji, ale na druhou jsem ještě pod větším tlakem, protože mám na  vyřízení všeho jen  ty dva týdny a pokud to nestihnu tak mám prostě smůlu. Nejvíc mě rozčiluje fakt, že to člověk ani nemůže popohnat a tak prostě čeká až se úředníci uráčí.  Vím jak si lidi stěžují na české úřady, ale proti Zélandu a Irsku je to ještě lahoda.


Ale abych nebyla jen  umrčená, tak jsem si taky udělala radost. Takovou, že sice nebudu mít další měsíc na chleba, ale stejně. 
Vždycky jsem si chtěla koupit  Levi'sky, ale byla jsem příšerně lakomá a jela v módu, že za  ty peníze si můžu koupit  věcí třeba pět. No s mou dřívější posedlostí slevami možná i 10. Ovšem pár týdnů zpátky jsem si "omylem" jedny vyzkoušelo a už nebylo cesty zpátky. Prodala jsem svoji duši za džíny! V životě jsem na sobe neměla tak dobře padnoucí džíny. Což určitě všechny holky, co  nemají zadek a stehna jako tintínka určitě chápou, že  se to stává asi tak často jako zatmění! Bohužel/bohudík jsem byla ještě pár dní v takovém rauši, že jsem si musela jít koupit ještě jedny. A neměla jsem ani jedinou výčitku. Jo až takovou moc  můžou mít nad vámi kalhoty.

Máte nějaké vysněné oblečení, které by jste si rádi koupili, ale bylo vám doteď líto dát za to tolik peněz?:)


A k tomu jsem ještě našla ve slevě tyhle super kraťasy od Adidasu,  tričko s dlouhým rukávem nevím odkud a za 50 kaček tílko  z H&Mka.

Minulý týden tu otevřeli první H&M  v Christchurch a lidi byli úplně šílení. čekali venku x hodinovou frontu aby si mohli jít něco koupit. Nějaké trubky dokonce před tím obchodem spali aby byli první.  Moc tohle nepobírám.  Já bych si tam šla lehnout leda tehdy, kdyby dávali nějaký dobrý jídlo. A fotka pro pobavení,takhle se to táhlo kolem celého obchodu a ještě dál:)
Aby toho nebylo málo, tak mi po x letech odešel můj milý Kindle Keyboard do věčných lovišť. Je pravda, že byl sice už starý jak Jaruzalém, ale stejně mě to vůbec nepotěšilo. Chvíli jsem se snažila si nalhávat, že to bez čtečky přežiju, ale nakonec jsem si ve slabé chvilce koupila Kindle Touch 8  a konečně zase začala víc číst. Když už je řeč o čtení, tak mám pro vás tip na děsně boží knížku : Ready Player One kterou napsal Ernest Cline. Na sci-fi žánr moc nejsem, ale tohle jsem hltala jedním dechem. Ironie je, že mi ji doporučila drahá polovička, že to začal číst a je to super a  i když já už mám dávno dočteno, on pořád smrdí, někde u 50té stránky. Hanba mu!Jedeme  na Eda! Jsem Happy jak dva grepy. Sice si ještě docela počkáme, ale což. navíc to bude náš první novomanželský zážitek ♥ Je mi jasný, že víc kýčovité už to ani být nemůže!:))


A čím jste si udělali v poslední době radost vy?


Je mi jasné, že až  odjedeme z Christchurch, tak se k internetu dostaneme  jednou za uherský rok a tak jsem si hezky naplánovala, že  na ty dva měsíce připravím  jeden článek na každý týden. Už jsem jak ta  z agentury! Ale třeba se zadaří, protože jeden už mám hotový!

Držte mi prosím všechny pěsti co máte, ať to všechno papírování není k ničemu a vyjde to a já to pak budu moc s vámi sdílet.  A taky abych těch posledních 14 dní ve zdraví přežila:)

A na závěr pár  jarních a insta fotek :)

Vím, že jsem se dneska poněkud rozjela, tak doufám, že jsem vás moc nenudila:)

Mějte se krásně, G.
Share:

8 komentářů:

 1. Máš boží obočí ... já jsem si posledních čtrnáct let škubala tak, že mi to teď už nechce vůbec dorůstat :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky:) Já ho mám taky dost vypelichané, protože jsme si ho x let škubala. Ještě že se dá všechno domalovat:)

   Vymazat
 2. Mě poslední dobou nakupování vůbec nebere. Nějak si nemůžu v klasických obchodech vůbec vybrat, buď mi přijde všechno hnusný a nebo mi někde sedí dokonale, ale někde zas vůbec a druhý kousek to má přesně naopak, prostě hrůza. Pak běhám dvě hodiny po obchodech a jsem z toho akorát nasraná, protože poslední dobou si hrozně moc cením svého času a tohle je pro mě jeho ztráta. :D Poslední dobou nenakupuju buď vůbec a nebo nakupuju je v sekáčích. Stejně mám všeho plnou skříň, tak ani nakonec vlastně nic nepotřebuju. Teď na podzim jsem ale zjistila, že nutně musím mít nějaký trenčkot, ovšem s kapucí. A připadá mi, že sehnat nějaký hezký je nadlidský výkon. >.<

  blog Days of Daysy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tý jo, já se těším až vyrazím na klasický nákupy, ale je mi jasné, že to dopadne nějak podobně a já pudu nasraná domů:D

   Vymazat
 3. Bože, ty tvoje fotky! Zbožňuju.
  Vůbec se nedivím, že nepíšeš, když toho je tolik, já musím mít klid, nebo povinnost, které se chci vyhnout, abych si k blogu sedla. :D
  Riflí nelituj, peníze budou - my ne! :D
  A kindle je důležitá věc, pomohlo mi to kolikrát od namožených zad a ramen z tahání knih... :D

  OdpovědětVymazat
 4. Měla jsem levisky jednou, světlounce růžový, protože tenkrát jsem takový hrozně chtěla (než mi došlo, jaký jsem prase a všude si sedám a že to vůbec není pro mě..) a byly to jedny z nejlepších kalhot! Teď už ale preferuji spíš kalhoty na gumu, no.. hm. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joo kalhoty na gumu jsou dost vděčnej kus oblečení!:D

   Vymazat
 5. Já zažívám život na koleji. Tudíž si teď v prvních dnech žiju jak bůh, ale za 14 dní budu plakat, že nemám ani na rohlík. Vidím to v živých barvách! :D
  A dnes jsem si udělala radost třemi knihami. Dospělost je mýtus mi udělala radost asi největší :D

  Gabux

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každá komentář ♥