,

Šest měsíců na druhém konci světa

6 měsíců ○ 182 dní ○ 4383 hodin ○ 262 980 minut

A jako by to uteklo pouhým lusknutím prstu. Přijde mi, že tu ten čas utíká jinak, mnohem rychleji, než by bylo záhodno. Je to zvláštní, už nám zbývá jen  7 měsíců. A ještě je toho taková spousta, co jsme neviděli a nezažili.

A co všechno jsme za toho půl roku stihli?

Koupili jsme si naše první auto a 4 měsíce v něm bydleli. Pracovali jsme na vinicích a na sadech. Procestovali celý Severní ostrov a část Jižního. Viděli vodopády, řeky, termální jezírka, hory, jezera, pláže oceán a taky tuleně. Potkali jsme  spoustu skvělých lidí a naučili se nadávat ve francozštině a španělštině. Pořádně jsme se spálili a já po x letech přestala vypadat jak upír. Naučili jsme se několik nových jídel a přestalo nám vadit nosit ponožky dva dny po sobě. Byli jsme na opuštěných plážích. A opravdu jsme se tu cítili jak  v Kraji. Nosíla jsem pořád dokola jen dva svetry a  jeden z nich se mi podařilo podpálit při vaření na vařiči ( joo pořád nosím! ). Fotila jsem. A spoustu dalších věcí na které jsem zapomněla.

A takový "menší"  random z těch pár měsíců:)

Share:

16 komentářů:

 1. To je nádhera, krásně si to užíváte! :) Hrozně ráda koukám na tvoje fotky, jsou úžasné! Používáš i nějaké filtry na foťák nebo je to všechno postprodukce? Máš vždycky ty fotky tak zajímavě barevně vyladěné! :)

  My bychom rádi s přítelem, bráchou a jeho kámošem jeli příští léto autem přes Něměcko a Francii do Anglie a zpět i přes Belgii a Holandsko, tak snad nám to nějak vyjde a taky trochu zacestujem, včetně spaní v autě. :D Ale co jsem jen tak nakoukla, je kolme toho (hlavně s autem) spoousta zařozivání a plánování, ale nějak to snad zvládnem. :)

  blog Days of Daysy
  Agregátor blogů - zviditelni svůj blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dííky moc!!) Nepoužívám žádné:) Až na pár fotek jsou všechny upravené v snapseedu na mobilu. Točím tak tři filtry pořád dokola:))

   Tak budu držet pěsti aby to vyšlo! Taky by jsme rádi nějaký road trip po Itálii, Francii a Norsku. Ale tady je celkově všechno jednoduší v tom, že je to země backpackerů, takže člověk kromě auta nic moc nepotřebuje a může vyrazit:)

   Vymazat
 2. Nádherné fotky!

  estervalcharova.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Úžasné, krásné fotky. Spaní v autě doporučuji. Je to fajn zážitek. My přespávali v kempovací dodávce jen týden a dali si 7 denní routetrip po Kalifornii. Je to určitě nejlepší zážitek z prvního roku v Americe.

  Travel with Marky || Život v Americe

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji!:) Tak do Kalifornie bych jela hned, tak doufám, že se nám jednou poštěstí.

   Joo na cestování je to spaní super, ale na delší dobu už je to horší. Obdivuju všechny, co jsou schopní strávit v autě celý rok:)

   Vymazat
 4. Neskutečný :) úžasný fotky... trošku závidím :)

  OdpovědětVymazat
 5. Na Novém Zélandu jsem minulý rok strávila měsíc a musím říct, že bych tam klidně strávila svůj život <3
  Měj se krásně!
  Tina
  http://tinasmerdova.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 6. Kraaasne fotky a super ako vidno rozdiel na fotkach, ako sa vymanujes z upirskejo stylu belosti :)

  OdpovědětVymazat
 7. Páni, to je neuvěřitelný.. fakt krása! :) Tak ať těch příštích sedm měsíců stojí taky za to a stihnete vše, co chcete :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 8. Nádherné fotky.. to je pravda, že čas uteká veľmi rýchlo a ani nezáleží, kde sa práve nachádzame. Určite máte krásne dobrodružstvo :) Aj ja by som niekedy chcela vyraziť na "roadtrip", no skôr ma láka sever (Škótsko, Nórsko, ..), ale aj NZ musí byť skvelý! :)
  Caroline

  OdpovědětVymazat
 9. To musí být dobrodružství! A ty fotky jsou opravdu nádherné, všechny! :) Moc ti to sluší.

  OdpovědětVymazat
 10. Když někdo cestuje a k tomu ještě umí fotit, to je radost pro mý oko! Bych se na to mohla dívat pořád. :))
  Ať vám ten čas utíká pomalejc a ať toho vidíte a zažijete ještě třikrát tolik! ♥
  Michelle B :)

  OdpovědětVymazat
 11. Skvělé, skvělé, skvělé :) vždy se těším na nový článek a ty fotky no to je božské.... viděla jsem i video a moc se ti povedlo :) doufám, že toho zažijete co nejvíce a hlavně že se s námi podělíš ještě o co nejvíce!

  www.double-claire.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Miluju tvoje fotky, nenávidím tvoje fotky. Jsou to nádherné fotky a vyvolávají ve mě touhu cestovat. Což si momentálně z mnoha důvodů nemohu dovolit a tak trpím!
  Jinak ale klobouk dolů. Opravdu nádherné zachycení obyčejných i neobyčejných věcí a míst. :)

  Gabux

  OdpovědětVymazat
 13. Máš neskutečně velký talent na fotky! Můžu se zeptat čím fotíš?

  PS: Krásné pihy :)

  Zápisky z cest a života v Anglii ⇨ Secrets of M

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každá komentář ♥