,

Mission Bay

Krásný den všem,

Právě při procházce po plážích Mission Bay jsme se rozhodli, že  házíme bobek na Auckland a budeme cestovat. 


Poprvé od našeho příjezdu nám vyšlo  fakt pěkné počasí. Nepršelo, což bylo  něco jako malý zázrak a navíc bylo fakt teplo, takže lidi se normálně na plážích váleli v kraťasech a tričku a někteří magoři se dokonce i koupali. Já na klasiku byla nabalená ve svetru a největší odvaz byl, když jsem si na pláži sundala boty. Ovšem i tak to bylo super.

Pár hodin jsme strávili procházením se a válením na pláži. Dali si bagetu v Subway. ( a byla pěkná hnusná! Být evaluation tak jim to tam z fleku zavřu!:D)
A na závěr jsme se rozhodli, že se půjdeme podívat do podmořského akvária. které se nakonec nekonalo, protože  jsme přišli 5 minut po posledním vstupu. Ovšem náladu nám  to nezkazilo. Navíc když mi děsně milá holčička na zastávce nabídlo, jestli nechci  nějakou super třpytivou samolepku ( hádejte odkud je měla!)


Ale dost řečí a tady je aspoň pár fotek. Příště se můžete těšit na  článek z Waiheke Island.Miluju tyhle mola/nemola . nebo co to vlastně je :)
Share:

7 komentářů:

 1. Opravdu krásné a zajímavé fotky, není jim co vytknout :)

  OdpovědětVymazat
 2. buhviproc, ale mam vzdycky hroznou radost a usmivam se jak blbecek, kdyz koukam na tvoje fotky! to je dobre, ze jste se rozhodli cestovat:) uz ted se tesim na vsechny ty fotkyy <3

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá to fakt krásně, takový jiný svět. Taky bych se chtěla uhnízdit někde na pláži. Na druhou stranu ani náš obývák není marný :D :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkné fotky, ale co jiného od tebe čekat! :)

  Gabux

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každá komentář ♥