,

Dvacátého prvního

Přesně za   dva měsíce  si zajdeme na náš poslední oběd do Tota, uroníme  pár slz a řekneme Dublinu sbohem a šáteček. Příznám se, že mi je z té představy poněkud smutno . Přeci jenom to budou bez dvou měsíců dva roky. A kdo ví, jestli se sem ještě někdy vrátíme a budeme zde bydlet.  Ale dost ufňukaných řečí, toho si ještě užijete!


A aby toho nebylo málo, tak přesně za tři měsíce budeme stát na letišti znovu. S obrovským kufrem,   se spoustou obav jestli to  zvládneme a jaký to bude a já jako bonus ubulená, protože  občas nastávají ty situace, kdy si připadáte jako maminčina holčička a jediný co chcete, je zůstat doma  a nevyrůst. Už se vidím!


A  aby všechno nebylo až za tak dlouho, tak jsem si řekla, že je potřeba začít něco dělat a dvacátého prvního znělo dobře. V posledních několika měsících je to po fyzické stránce hodně velká bída.  Moje stravovací návyky byly marné vždycky, ale  v poslední době se to začalo projevovat a  většinu času je mi  blbě, večer nemůžu spát, protože je mi těžko a navíc se mi docela často motá hlava, protože skoro nepiji. A tak jsem si řekla dost!  Nejsem spokojená sama se sebou, nemám absolutně žádnou fyzičku a jako bonus je mi neustále blbě. Takže  jediné proč jsem se v tomhle stavu zdržovala je to, že jsem  líné prase., ktere miluje sladke.  Ale s tím je konec. Protože ono až se budu někdy v  říjnu drápat na Tongariro, nerada bych aby mě  uprostřed cesty klepla pepka a   předbíhali mě čilí dědulové v důchodovém věku.  Tohle prozření přišlo,  když jsem se snažili dostat nahoru na Artur´s Seat, z kterého je  výhled na celý Edinburgh a myslela si, že udeřila moje poslední hodinka. Držte mi palce a pojďme se společně podpořit. Do plavek už to sice nestihneme. Ale prdíme na plavky, jde o ten pocit, že nejsme žádný lemry!


A co vy, který je ten váš den?

PS: A protože  následující  měsíce očekávám příval energie, tak se máte na co těšit. Aspoň doufám!:)

A pár random fotek z našeho  tripu do Edinburghu


Share:

4 komentáře:

 1. To už jste tam skoro dva roky? Páni, ten čas hrozně letí. Nedávno jsem úplně žasla, kolik let už to je od mého maturitního plesu. Ten čas si vážně dělá co chce. :D
  Tak hodně štěstí na cestách :)

  OdpovědětVymazat
 2. Hodně štěstí na cestách! Já momentálně odpočítávám dny do letní dovolené v Yellowstonu :)

  Unknownie.blogspot.com || Life Abroad

  OdpovědětVymazat
 3. jeeej,ja mám také isté okuliare :D veľa šťastia pri cestovaní :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 4. S tím přehozením životního stylu ti moc fandím!! Sama vím, co to je, taky jsem dřív kašlala na to, co jím a jestli se hýbu nebo ne, ale od ledna jsem najela na zdravé jídlo a začala chodit hrooozně moc pěšky a dneska mám dole 13 kilo. :) A nejen to, ale už jsem i míň unavená, celkově je mi líp a prostě je to supr! Navícj sme si na zdravé jdlo tak zvykla, že měto hrozně bavbí a furt hledám nové recepty a vykupuju bio obchůdek u nás ve městě. :D Sice občas teď nějakou tu čokoládu nebo něco na grilování mlsnu, ale už prostě nejsem prasátko, jako dřív a jsem fakt ráda, nejen kvůli té váze, ale kvůli celkové pohodě. :) Jinak s váhou se mi to teď seklo, chtěla bych dolů ještě něco málo, ale tím se nestresuju, ono se to zas třeba rozdeje. :)

  Days of Daysy

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každá komentář ♥