,

Malé velké radosti

Od té doby, co jsem se vrátila z dovolené se můj život smrskl na  ježdění na kole, práci a postel.  Dostala jsem extra šichty za kolegyni a tak si je náležitě užívám. Chtělo by to další dovolenou.

Ovšem to bych nebyla já abych si ten čas v strávený v práci nevynahradil. A protože mě  v poslední době nějak nebaví nakupovat oblečení ( dost mě vyčerpávají ty davy), tak jsem se pro změnu  zaměřila na něco jiného:)

Docela dlouho jsem  přemýšlela nad nějakým pořádným batohem, nebo taškou na foťák.  No a nic se mi nelíbilo, protože jsem prostě frfňa. A když už něco ano, tak to bylo těžce nad můj rozpočet.
Ovšem nakonec jsem si vybrala. Řekla jsem si, že nebudu  zase takový skrblík a koupím si něco pořádného.  Ze začátku jsem spíš vybírala mezi  taškami/brašnami, ale nakonec jsem se rozhodla pro batoh od Eggsnow, protože z brašny by mě akorát bolela ramena.

Recenze na youtube : ZDE

Tamadadá...Když už jsme u foto vybavení. Tak jsem ještě přihodila   pouzdra na objektivy. Měla jsem púbodně vybrané jiné, ale dávat 20 liber za jeden obal, to by mě nesli nohama napřed.

Takže tamtadadá podruhé..A teď něco ze čtenářského kroužku.  V poslední době za knížky utrácím  fakt hodně a nejsmutnější na tom, je, že je nemám kdy číst. Momentálně mi na stole  leží asi 7 nepřečtených knížek a dalších x, si mám v plánu ještě koupit. Nejnovější přírůstky z Česka od Sarah Maas. Četl  je někde z vás?:)


A abych nebyla taková  obluda, co se o sebe nestará, tak jsem zavítala  i do drogerky a odnesla si  gel na obočí od Rimelu a  rozjasňovač v tužce od  Catrice. A musím se přiznat, že je to můj úplně první rozjasňovač v tužce. Až takový jsem barbar.


A na závěr dárek ne ode mně, pro mě, ale od drahouše k mým narozeninám. Moje nejnovější láska Lenovo K3 Note, Ze začátku jsme si nebyla jistá jestli si zvyknu na displej 5,5 palců, ale  teď už bych ho nevyměnila. A ten foťák! Jestli hledáte  telefon s obstojným foťákem, solidní výdrží baterky a co se  vám nebude sekat, tak běžte do něj. Protože za ty peníze lepší nenajdete. ( Což následně uznal i drahouš, který je  normálně hrozná frfňa, co se týče techniky a nakonec ho dostane k narozeninám taky. pro změnu ode mně :D )


A čím jste si v poslední době udělali radost vy?:)
Share:

4 komentáře:

 1. Také sháním nějaký pěkný batoh a pořád nic :-( jsem zvědavá na rozjasňovač Catrice. Měla jsem od nich tužkový a byl hodně tuhý. Nechci být prudič, ale ramena bolela, ne boleli :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Diky za upozorneni, opraveno:)

   Vymazat
  2. díky, že to nebereš jako urážku :-) I mistr tesař se občas utne

   Vymazat
  3. Nee vubec:) jeste jsem se nenaucila poradne anglicky, ale za to zapominam mluvit a psat spravne cesky:D

   Vymazat

Děkuji za každá komentář ♥