,

Greetings from Prague

Krásný den všem,

Když se mě lidi ptají odkud jsem,  tak s najdou takový co o České republice  v životě neslyšeli. pak ti, kteří si myslí, že jsme dohromady s Ruskem a najdou se i takový exoti, kteří si myslí, že  ČR je někde v Americe a jako bonus vám oznámí, že tam nikdy nebyli. Ovšem velké většině se vybaví Praha. Ať už o ní jen slyšeli, nebo  ji měli možnost navštívit. A kromě toho, že jsou podle nich Češi docela bručouni a neumí moc anglicky, tak je pro ně Praha ráj.  Taky aby ne, když v restauraci najdete nejlevnější pivo za 5 euro:)

Ale k věci. jako správní výletníci, jsme se s drahoušem rozhodli, že když  už poletíme domů, tak by jsme měli pár dní strávit v Praze. A  tady máte  pár fotek z našeho dvoudenního  výletování.

A na závěr   malé doporučení. Pokud se do Prahy chystáte a přemýšlíte kde se ubytovat, tak   můžu jen doporučit Deminka  Palace. Pár minut   od Václaváku, milý personál a super snídaně. A ta vana!


Share:

9 komentářů:

 1. někde v Americe.. :D Musel to byť skvelý, síce len dvojdňový, ale aj tak skvelý výlet, krásne fotky! :)

  OdpovědětVymazat
 2. No, škoda, že v některých případech to fakt není v Americe :D :/ To by bylo něco, ale jen někdy :D.. V Praze už jsem nebyla, už ani nepamatuju.. Ale musím se tam brzo podívat, chci okouknout kavárnu IF café :). Škoda, že tu není i fotka vany, abys mě úplně nalákala :(

  OdpovědětVymazat
 3. Suprovy fotky, a dik za tip na ubytko, taky se asi do Prahy v nejblizsi dobe chystam :)

  OdpovědětVymazat
 4. Je to tady krásné! ♥ Procházení centrem mě asi nikdy neomrzí, miluju Prahu. Patří mezi ta top Evropská města (ačkoliv zase nemůžu říct, že bych viděla všechny, tak je to trošku subjektivní). Krásné fotky :)

  OdpovědětVymazat
 5. no jo, jsme holt sice pupek Evropy, ale dost malý pupek, který ostatní moc nevnímají :D Ale díky aspoň za těch pár jedinců, kteří mají tušení :)
  Vyšlo vám parádní počasí a ty fotky jsou dokonalý :)

  OdpovědětVymazat
 6. Tyjo, ľúbia sa mi asi najviac tie slnečné momenty na fotkách. Super. Vidieť, že to bolo fajn :) Nepoznám človeka, ktorý by si Prahu nezamiloval.

  OdpovědětVymazat
 7. Nadherne fotografie,moc se ti povedly :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každá komentář ♥