čtvrtek 9. ledna 2014

Začátek roku 2014

Když opomenu jak mi bylo na Nový rok blbě, tak myslím, že ten rok začíná docela dobře. Za tenhle týden jsem měla  čtyři focení. Tři slečny a dva sourozence.  A já bych vám ráda ukázala jaké krásky mám možnost fotit. :)

mua+foto+ styling - moje rpáce

První z nich byla Terka, s kterou máme několik sérií a vážně jsme se u focení pobavili. tak apsoň na ukázku jednu z nich.


Jako druhou jsem fotila Barbaru a jelikož bylo jakž takž ucházející počasí, tak jsem vyrazily ven. I když nakonec se ukázala, že je všechno jen ne ucházející. Kvůli tomuhle nemám ráda zimu. Odrazujete mě fotit v exteriéru.A na závěr tu mám Veroniku, kterou jsem fotila dnes ráno. Blondýnky moc nefotím. Nevím čím to je. Ovšem Verča byla skvělá! A v budoucnu se můžete těšit na víc bonďatých slečen :)


V poslední době mě  hrozně sere FB i blog. Fotky strašně zkresluje a buď to vypadá, že je to příšerná kvalita, nebo, že jsou přehnané vyretušované. A je to spíš naopak, retušuji minimálně.

Doufám, že tenhle rok bude s focením stejně úspěšný jak tento týden :)

PS: příště můžete očekávat článek  "New in" :)

8 komentářů:

 1. Nejvíc mě zaujala Verča! jen tak dál:)

  OdpovědětVymazat
 2. Všechny fotky jsou úžasné!

  OdpovědětVymazat
 3. si děsná píča, co nic neumí!

  OdpovědětVymazat
 4. Mo se mi líbí první fotka, je krásně zaostřená, taková čistá a slečna působí křehce a díky barvičkám zároveň tvrďácky. Jsi vážně moc šikovná, kdyby mi to jen šlo stejně, jako tobě.

  OdpovědětVymazat
 5. ... a já opět tleskám za vydařené snímky ... slečny jsou překrásné, líčení i focení je profesionální práce.

  OdpovědětVymazat
 6. holky jsou to hezké všechny, ale fotka jako celek se mi líbí ta prostřední. je v ní příběh, atmosféra.

  OdpovědětVymazat
 7. Och, tak Verča je nádherná!! A to hyzdění fotek fb i blogem mě taky irituje! A o rajčeti už vůbec nemluvím, to je nejhorší na světě!

  OdpovědětVymazat
 8. Jo a ještě by mě zajímalo, jestli se druhá slečna opravdu jmenuje Barbara (ptám se proto, že se tak sama jmenuju a vždycky jsem chtěla vědět o někom, kdo se tak jmenuje taky, takže na kohokoli, kdo se mi představil jako Barbara jsem vždy vyhrkla jeee, já takyyy a pak se ukázalo, že se slečnám jen nelíbí Barbora, tak si Barbara říkají :D).

  OdpovědětVymazat

Follow Us @soratemplates