8.11.2013

Je mi líto, že blog zanedbávám. Vždycky když chi napsat článek na blog, tak do toho něco vleze. Už kdoví jak dlouho mám rozepsaný článek na téma  " vánoční dárky". Vlastně už jeho třetí verzi,  ale pořád sním nejsem spokojená, takže ho doufám, během příštího týdne dodělám a bude aspoň z poloviny vypadat tak jak chci já:)

Dnes jen v rychlosti jak jsem se dnes nalíčila než jsme šli na chvilku na procházku. Teoreticky  jsme to vzala šmahem a  ještě jsme zmatlala ostření- Ale aspoň nějak takto:)

PS: Na poslední fotce mám nějaký divný levý oko, jako kdyby se něčemu divilo + ještě špatně zaostřené obočí na fotce zblízka. Fakt to prasím.

Krásný páteční večer a užijte si pořádně víkend i za mně:)


2 komentáře:

  1. Na téma "vánoční dárky" se také chystám psát :) ...Fotky před/po mám moc ráda, takže jsem ráda, za tento článek. Žasnu, jak krásně si umíš domalovat obočí! A na poslední fotce jsi kočka! :P

    OdpovědětVymazat
  2. Také mě zaujalo obočí, moc hezky provedená práce. Na první pohled bych nepoznala, že nejsi přírodní černovláska (odbarvené děvče se totiž skoro vždycky prozradí obočím). Jsi šikula.

    OdpovědětVymazat